Wieszaki do sklepów od GOWMET

GOWMET to ceniony producent wieszaków do sklepów odzieżowych i na stoiska targowe. Wytwarza zarówno klasyczne, małe wieszaki do ubrań, o kształcie odwzorowującym ludzkie ramiona, jak i większe wieszaki do sklepów w postaci stojaków. Produkty GOWMET sprawdzą się nie tylko do prezentacji odzieży, ale także akcesoriów: biżuterii, torebek, pasków do spodni. Są wyjątkowo estetyczne, funkcjonalne i wytrzymałe.
 

wieszaki szatnia


Wieszaki sklepowe od GOWMET to prosty sposób na organizację ubrań i dodatków. Firma dostarcza wieszaki o różnym kształcie i wymiarach. Wszystkie wykonane są z elementów stalowych i chromowanych. Chromowa powłoka zwiększa żywotność wieszaków, ponieważ stają się odporne na korozję. Ponadto jest bardzo atrakcyjna wizualnie. Większość wieszaków sklepowych posiada praktyczne kółka umożliwiające ich przemieszczanie po całym sklepie czy stoisku. Część z nich jest także składana – to wyjątkowo komfortowe rozwiązanie, ułatwiające nie tylko sam transport wieszaków, ale także ich przechowywanie, np. w magazynie. Wieszaki od  GOWMET da się również regulować pod względem wysokości, więc ich dopasowanie do przestrzeni handlowej nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Wieszaki szatnia

 

GOWMET oferuje również obrotowe wieszaki do sklepów, zarówno karuzele, jak i spirale. Umożliwiają ekspozycję wielu modeli ubrań lub innych produktów, a do tego są wygodne w użytkowaniu dla klienta sklepu. Podstawy wieszaków obrotowych są bardzo stabilne i odporne nawet na duże obciążenia. Doskonale wpasują się zarówno w małe butiki, jak i duże sklepy odzieżowe.

Nasze realizacje

Szybki kontakt

ZAKŁAD WYROBÓW
METALOWYCH GOWMET

e-mail: gowmet@gowmet.pl

kontakt dot. mebli / systemów sklepowych

tel: +48 61 87-27-807
tel. kom. 510 254 353
...................................................


Zobacz nasz sklep

kontakt dot. sklep internetowy M-SKLEP

tel. kom : 513 027 011

tel. kom : 883 027 011