Szeroki wybór wieszaków do sklepów oferowanych przez Gowmet

Zakład wyrobów metalowych specjalizuje się w produkowaniu między innymi wysokiej jakości wieszaków do sklepów. Wieszaki są przydatne przy ekspozycji wszelkiego rodzaju przedmiotów. Są one niezwykle funkcjonalne, nie zajmują dużo miejsca i mają one również ciekawy design. Na wieszakach można swobodnie prezentować oraz magazynować odzież, wprowadza to ład i porządek w każdym sklepie. Producent wieszaków oferuje wysokiej jakości produkty wykonane z chromowanych i stalowych elementów.

wieszaki

Kompozyty chromowane bardzo ładnie się prezentują i co ważne, nie ulegają korozji, więc w idealnym stanie mogą służyć długi czas. Większość modeli wieszaków, wyposażonych jest w kółka, dzięki czemu z łatwością można transportować stojak po podłodze. Wieszaki wyposażone są w specjalne uchwyty, na których można powiesić do ekspozycji torebki, paski do spodni, skarpetki, biżuterię, łańcuszki.

Wieszaki sklepowe

 

W zależności od modelu, uchwyty mogą być umieszczone po jednej lub po dwóch stronach. Ekspozytory umieszczone są na stabilnej podstawie, która wytrzyma nawet duże obciążenie. Wieszaki do sklepów w niektórych modelach, wyposażone są w funkcję obrotową. Jest to bardzo innowacyjne zastosowanie, które ułatwia klientom przeglądanie produktów i towarów. Niektóre wieszaki można swobodnie regulować pod kątem wysokości. Większość modeli jest składanych, dzięki czemu z łatwością można rozłożyć wieszaki na poszczególne części do transportu. Oferta firmy produkcyjnej jest bardzo szeroka, do wyboru są przeróżne ekspozytory o różnych wymiarach i parametrach.

Nasze realizacje

Szybki kontakt

ZAKŁAD WYROBÓW
METALOWYCH GOWMET

e-mail: gowmet@gowmet.pl

kontakt dot. mebli / systemów sklepowych

tel: +48 61 87-27-807
tel. kom. 510 254 353
...................................................


Zobacz nasz sklep

kontakt dot. sklep internetowy M-SKLEP

tel. kom : 513 027 011

tel. kom : 883 027 011