Stojaki szatnia - producent

Firma produkująca wyroby metalowe oferuje wysokiej jakości stojaki do szatni. Charakteryzują się one dużą funkcjonalnością, wyposażone są w kółka, dzięki czemu można je z łatwością przesuwać po powierzchni. Wyposażone są one również w wygodne uchwyty, na których można wieszać odzież.

Stojaki i wieszaki do szatni

 

Stojaki są składane i można je rozkręcać, np. w celu przetransportowania ich. Malowane są farbą proszkową, przez co charakteryzują się elegancką prezencją. Stojaki wiążą się z możliwością dobrego zagospodarowania przestrzeni, gdyż wieszaki umieszczone są po dwóch stronach poprzeczki. Dają one dodatkowe miejsce w pomieszczeniu na przechowywanie potrzebnych rzeczy, na przykład ubrań i butów. Producent stojaków do szatni oferuje wysokiej jakości produkty, są one trwałe i odporne na wiele czynników, m.in. na działanie korozji, bowiem wykonane są one ze stali chromowanej.

stojaki szatnia

Co ważne, wysokość stojaków w większości modeli można dowolnie regulować od 140 do nawet 180 centymetrów. W ofercie występują również stojaki bez funkcji regulacji, dostępne są one w szarym i czarnym kolorze. Opcjonalnie można dobrać numerację do wieszaków oraz żetony. Wyżej wymienione modele mogą mieć zastosowanie w szatniach, halach sportowych, garderobach, klubach oraz sklepach.

Ponadto firma produkująca wyroby metalowe oferuje także stojaki szatniowe z ławką i oparciem. Są one bardzo funkcjonalne i przede wszystkim również trwałe. Siedziska wraz z oparciem wykonane są ze sztucznego tworzywa, nie trzeba ich impregnować ani konserwować.

Nasze realizacje

Szybki kontakt

ZAKŁAD WYROBÓW
METALOWYCH GOWMET

e-mail: gowmet@gowmet.pl

kontakt dot. mebli / systemów sklepowych

tel: +48 61 87-27-807
tel. kom. 510 254 353
...................................................


Zobacz nasz sklep

kontakt dot. sklep internetowy M-SKLEP

tel. kom : 513 027 011

tel. kom : 883 027 011