Stojaki szatnia

Dobrze zorganizowana szatnia to wizytówka każdego organizatora przestrzeni, przez którą przewija się wielu ludzi. Przyda się w poczekalniach do biur czy gabinetów, zachęci klientów w lokalach gastronomicznych czy okaże się niezbędna budynkach użyteczności publicznej. Zakład Wyrobów Metalowych Gowmet z Wielkopolski, producent stojaków do szatni i innych akcesoriów do kompleksowego urządzenia tego typu pomieszczeń, zaprasza do swojej siedziby w Gowarzewie niedaleko Poznania lub do sklepu internetowego.

Oferta stojaków do szatni Firmy GOWMET

 

W ofercie znajdują się solidne, malowane proszkowo mobilne stojaki do szatni z gwarancją długowieczności. Każdy moduł, czyli jezdny stojak o długości 170 cm, posłuży do powieszenia 44 okryć, a łatwość przesuwania pozwoli dowolnie zaaranżować miejsce w szatni, zależnie od spodziewanego ruchu gości. Za sprawą prostego montażu i demontażu można przechowywać złożone stojaki poza szatnią.

Produkty Gowmetu do szatni to nie tylko stojaki. Szatnia może zostać doposażona w wieszaki ścienne na 20 okryć, a także stojaki na garderobę, przeznaczone do zawieszania odzieży przy pomocy wieszaków ubraniowych, przesuwanych przy pomocy kółek. Propozycję uzupełniają solidnie wykończone zawieszki - kompletna numeracja do szatni. Popularne numerki wykonane są z plastiku, anodowanego na czarno aluminium bądź z oksydowanej stali. Do oznaczenia wieszaków przygotowuje się komplet metalizowanych naklejek.

Stojaki do szatni

Ofertę sprzętu do szatni uzupełnia wyposażenie szatni sportowej - stojaki ze zintegrowanymi ławkami pojedynczymi lub dwustronnymi. Wersje ławek z wieszakami przewidują obsługę 4, 8 lub 16 osób. Siedziska ławek wykonane zostały z tworzywa, co zwiększa ich żywność, zwłaszcza gdy zostaną ustawione w pobliżu kabin prysznicowych.

Nasze realizacje

Szybki kontakt

ZAKŁAD WYROBÓW
METALOWYCH GOWMET

e-mail: gowmet@gowmet.pl

kontakt dot. mebli / systemów sklepowych

tel: +48 61 87-27-807
tel. kom. 510 254 353
...................................................


Zobacz nasz sklep

kontakt dot. sklep internetowy M-SKLEP

tel. kom : 513 027 011

tel. kom : 883 027 011