Regały sklepowe dostosowane do Twoich potrzeb

Otwierając nowy sklep albo szukając sposobów na odświeżenie, pomyśl o tym, aby dostosować regały sklepowe do asortymentu, a nie asortyment do regałów. Dużo zależy od tego co sprzedajesz. Nie wystarczy kupić pierwszego lepszego wyposażenia, kupując regały do sklepu, spróbuj je bardziej spersonalizować.

Co wziąć pod uwagę wybierając regały do sklepu?


Są firmy, które oferują bardzo szeroki wybór. Firma Gowmet ma naprawdę duże spektrum możliwości, dostosowując produkty do potrzeb. W sprzedaży są różne systemy - Prestige, Square, Ikar, Ares, Hana i Tris, do ekspozycji odzieży, ale także gondole sklepowe, lady, stoły ekspozycyjne i promocyjne, regały na owoce i warzywa, systemy półek ATM, ATP, Vario i Idea, które pozwalają na wyeksponowanie produktów na każdy możliwy sposób. Producent regałów sklepowych oferuje także kosze i stojaki oraz ekspozytory, które wyczerpują potrzeby każdego sklepu. Niezależnie od tego czy zakładasz nowy sklep czy odświeżasz nowy, koniecznie pomyśl o jak najlepszym zagospodarowaniu powierzchni półkami i regałami najlepiej dostosowanymi do sprzedawanego towaru. Im lepiej klient zobaczy produkty, tym większą będzie miał chęć na zakupy. Pamiętaj, że klienci często kupują oczami.

regały sklepowe

Warto również zapoznać się z dodatkowym wyposażeniem sklepów, takim jak wieszaki, metkownice, manekiny i inne. Możliwość kupienia prawie wszystkiego w jednym miejscu to duża zaleta, pozwalająca na oszczędność czasu i pieniędzy. Image Twojego sklepu w wielkim stopniu zależy od ekspozycji, rzucone bezładnie na nijakie półki produkty nie wystarczą, warto mieć możliwość eksponowania i promocji określonych towarów w sposób ładny i profesjonalny.

Nasze realizacje

Szybki kontakt

ZAKŁAD WYROBÓW
METALOWYCH GOWMET

e-mail: gowmet@gowmet.pl

kontakt dot. mebli / systemów sklepowych

tel: +48 61 87-27-807
tel. kom. 510 254 353
...................................................


Zobacz nasz sklep

kontakt dot. sklep internetowy M-SKLEP

tel. kom : 513 027 011

tel. kom : 883 027 011