Metkownice sklepowe

Metkownice sklepowe przeznaczone są do metkowania ręcznego. Są to niezwykle precyzyjne urządzenia. Zapewniają one bardzo wyrazisty wydruk, jeśli chodzi o ich użytkowanie cechują się dużą wygodą. Wykorzystując je w sklepach gwarantuje się sobie szybkość pracy, niezawodność oraz efektywne przygotowanie towaru do sprzedaży. Wyjątkowe uchwyty sprawią, że z obsługą urządzenia problemów nie będą mieć nawet mało doświadczone osoby, które do tej pory nie miały styczności z takim sprzętem.

metkownice

Metkownice


Metkownice posiadają też niezwykle sprawny system wymiany rolek, gdy zajdzie konieczność włożenia nowej. Pozwala to na efektywną pracę przez dłuższy czas, np. podczas inwentaryzacji, tak aby sklep był przygotowany na przyjęcie klientów. Urządzenia te są bardzo przydatne zwłaszcza w okresach promocyjnych. Metkownice sklep cechują się sporą funkcjonalnością, są w stanie oznaczać towary przy wykorzystaniu różnych walut. Klienci mają do wyboru różne opcje, jeśli chodzi o ilość znaków drukowanych w jednym rzędzie.

Metkownice do sklepu


Metkownica jest urządzeniem o długiej żywotności. Kupując je hurtowo można mieć stuprocentowe przekonanie, że będzie się z nich korzystało z powodzeniem przez minimum kilka miesięcy. Obsługują one nie tylko zwykłe cyfry, ale też różnorodne znaki specjalne, zależnie od tego, w jakich sklepach będzie się je wykorzystywało. Istotnym atutem jest to, że nie ulegają awariom. Wybrać można metkownicę jednorzędową lub też dwurzędową, każdy klient powinien najpierw przemyśleć to, na jakich urządzeniach będzie mu zależało.

Nasze realizacje

Szybki kontakt

ZAKŁAD WYROBÓW
METALOWYCH GOWMET

e-mail: gowmet@gowmet.pl

kontakt dot. mebli / systemów sklepowych

tel: +48 61 87-27-807
tel. kom. 510 254 353
...................................................


Zobacz nasz sklep

kontakt dot. sklep internetowy M-SKLEP

tel. kom : 513 027 011

tel. kom : 883 027 011