Metkownice

W ofercie drobnych akcesoriów sklepowych posiadamy niezbędne w każdym sklepie metkownice. Dostępne są one w kilku wariantach. Do umieszczania na odzieży kartonowych metek na żyłce polecamy metkownicę igłową. Igła delikatnie przebija materiał i tworzy z żyłki pętelkę z zawieszoną na niej etykietą. Funkcja zapinarki dodatkowo pozwala łączyć odzież w pary.

Firma JOLLY oferuje wersję JOLLY Standard, przeznaczoną do materiałów o przeciętnej grubości, oraz JOLLY Fine, która idealnie nadaje się do materiałów delikatnych. Produkty te objęte są gwarancją na 24 miesiące. Kolejnym rodzajem są metkownice sklepowe cenionej marki SATO. Cechuje je wyjątkowa lekkość i poręczność uchwytu, prosta obsługa roli tuszującej oraz przystępna cena. Metkownica ta występuje w wersji jednorzędowej (SATO Kendo) oraz dwurzędowej (SATO Judo).

Metkownice do sklepu

 

Przy zapotrzebowaniu na metkownice o wyjątkowej trwałości, polecamy produkty firmy BLITZ. Wszystkie ich podzespoły wykonane są z metalu, a przy solidnej budowie posiadają jednocześnie lekki i wygodny uchwyt. Zarówno wersja jednorzędowa, jak i dwurzędowa dostępne są w kilku opcjach, różniących się parametrami, jak np. możliwe do wydruku  rodzaje znaków, czy też ich liczba w rzędzie. Zarówno metkownice sklepowe SATO, jak i BLITZ, posiadają serwis w całej Polsce oraz gwarancję producenta. Dodatkowo w ofercie posiadamy niezbędne akcesoria do metkownic, jak zawieszki, metki kartonowe, zapinki, białe i kolorowe taśmy oraz wałki tuszujące. Wyposażony w nasze metkownice, sklep z pewnością będzie funkcjonował sprawnie i efektywnie.

Sprawdź Nasz sklep z metkownicami:

metkownice

Nasze realizacje

Szybki kontakt

ZAKŁAD WYROBÓW
METALOWYCH GOWMET

e-mail: gowmet@gowmet.pl

kontakt dot. mebli / systemów sklepowych

tel: +48 61 87-27-807
tel. kom. 510 254 353
...................................................


Zobacz nasz sklep

kontakt dot. sklep internetowy M-SKLEP

tel. kom : 513 027 011

tel. kom : 883 027 011