Listwy cenowe, cenówki i stopery

Projektując sklep trzeba pamiętać, że jedną z ważnych elementów wyposażenia są listwy cenowe. Przejrzystość w cenach jest zachęcająca dla klienta, bo mało który lubi chodzić do ekspedientki i się dopytywać, ile dany produkt kosztuje. Ponadto to świetne miejsce do podkreślenia promocji i wyeksponowania dobrej ceny.

Jak przyciągnąć ceną klienta?

 

listwy cenowe

Wybierając listwy cenowe, należy zwrócić uwagę na kilka cech. Podstawowymi są estetyka wykonania i funkcjonalność, a następnie cena. Ważne jest jak listwa czy cenówka wygląda, żeby nie raziła w oczy klienta. Kolejną cechą jest funkcjonalność. Tworząc listwy cenowe producent myśli o tym, że przyczepiamy je zarówno do półek sklepowych, jak i koszy, regałów, czy szklanych półek. Dlatego w sprzedaży są zarówno listwy samoprzylepne, jak i mocowane do koszy czy specjalne do półek szklanych i drewnianych. Listwy cenowe są dostępne w odcinkach jednometrowych o kilku szerokościach - 18, 26, 30, 39 oraz 52 milimetry. Do wyboru mamy wiele wersji kolorystycznych. Znakomitym uzupełnieniem listwy są stopery. To dodatkowe nakładki na cenę z napisem promocja, stop, nowość czy super cena. Bardzo przyciąga wzrok klienta i powoduje, że produkt w promocyjnej cenie rzeczywiście zostanie zauważony. Oprócz listew dostępne są także cenówki pojedyncze, wśród których są kasetki z klipsem, cenówki kredowe, gdzie można przy zmianie ceny po prostu ją zmazać szmatką, małe metki cenowe oraz wiszące i  stojące oprawki do metki.

Listwy cenowe od Gowmet

 

Warto pamiętać o dobrym opisywaniu cen, ponieważ klient czuje się wtedy pewniej wybierając produkt. Dobra ekspozycja zapewnia lepszy odbiór przez kupującego. Warto korzystać z osłonek, które bardzo przyciągają wzrok i jeśli tylko produkt jest dobry, a jego cena okazyjna, na pewno zwiększą sprzedaż. Niektórzy klienci wręcz poszukują wzrokiem takich informacji, bo wychodzą ze sklepu zadowoleni z dobrych zakupów.

Nasze realizacje

Szybki kontakt

ZAKŁAD WYROBÓW
METALOWYCH GOWMET

e-mail: gowmet@gowmet.pl

kontakt dot. mebli / systemów sklepowych

tel: +48 61 87-27-807
tel. kom. 510 254 353
...................................................


Zobacz nasz sklep

kontakt dot. sklep internetowy M-SKLEP

tel. kom : 513 027 011

tel. kom : 883 027 011