Kompleksowe wyposażenie sklepów oferowane przez producenta GOWMET

Zakład wyrobów metalowych oferuje wysokiej jakości produkty, służące do eksponowania towarów w sklepach. W zakładzie można znaleźć między innymi ekspozytory służące branży odzieżowej, są to stojaki obrotowe do koszul, skarpetek, rajstop, torebek oraz innych części garderoby. Firma produkcyjna oferuje kompleksowe wyposażenie sklepów. Można tu znaleźć funkcjonalne lady, stoły dekoracyjne oraz regały na owoce i warzywa, które dają nieograniczone możliwości ekspozycyjne. Ponad to zakład realizuje produkcję koszy i stojaków na ulotki. Malowane są one farbą proszkową, mają klasyczny, uniwersalny design.

Wyposażenie sklepów

Zakład wyrobów metalowych oferuje również manekiny damskie, męskie oraz unisex. Firma produkuje też gondole, które są niezbędne jeśli chodzi o wyposażenie sklepu. Gondole dostępne są z całym stelażem oraz poszczególnymi elementami. Na dużą uwagę zasługuje również system universal, który oparty jest na profilach naściennych. Zakład oferuje także system prestige, w skład którego wchodzą aluminiowe listy i panele, dobrze komponują się one z nowoczesnymi wnętrzami lokali.

Wyposażenie sklepów


Firma realizuje również projekty systemu meblowego square, który daje możliwość zabudowy, systemu Ikar, który oparty jest na słupach wykonanych ze stali nierdzewnej. W ofercie znajduje się także system Ares oparty na ceowniku, shop wall oparty na panelach, a także system ATM służący do zabudowy naściennej. Wszystkie systemy oraz produkty zakładowe pasują do każdego wnętrza lokalu, są one niezwykle funkcjonalne i praktyczne.

Nasze realizacje

Szybki kontakt

ZAKŁAD WYROBÓW
METALOWYCH GOWMET

e-mail: gowmet@gowmet.pl

kontakt dot. mebli / systemów sklepowych

tel: +48 61 87-27-807
tel. kom. 510 254 353
...................................................


Zobacz nasz sklep

kontakt dot. sklep internetowy M-SKLEP

tel. kom : 513 027 011

tel. kom : 883 027 011